קורסי הכשרה בסטיילינג תרפי

לימוד תיאורטי ומעשי של כלי חדשני ויצירתי לעבודה בתחומי הטיפול, הייעוץ והנחיית קבוצות

קורס סטיילינג תרפי לנשות מקצוע

קורס אקדמי וחוויתי, הכולל את התיאוריה והפרקטיקה של סטיילינג תרפי. תכנית הקורס מורכבת מתיאוריות על המשמעות הרגשית של בגדים והפונקציות הפסיכולוגיות של הלבוש, מחקרים על הקשר המרתק בין אישיות לבגדים, דימוי גוף ודימוי עצמי. הקורס מלמד כיצד עבודה עם לבוש היא כלי בתהליכי שינוי בכל תחומי החיים. העבודה הסדנאית בקורס כוללת תרגילים לשימוש פרטני וקבוצתי עם מגוון אוכלוסיות. הקורס מעניק למשתתפות כלי ליישום מיידי בעבודתן. מבנה הקורס : עשרה מפגשים בני שלוש שעות כ"א, הנערכים בקבוצות קטנות, רב מקצועיות. הקורס כולל חוברת תרגול וערכת קלפים.  מעניק תעודת בוגרת לימודי סטיילינג תרפי. 

תלמידות ובוגרות מספרות

"קורס חוויתי מקצועי אקדמי הפותח צוהר להתבוננות ושינויים פנימיים" (אילנה אהרונוביץ', אחות ובכירה במשרד הבריאות).

"היום אחרי הקורס ואחרי תהליך התפתחות אישית בעקבות הקורס, יש לי כלים שמשלימים ומעצימים את חוקי הסטיילינג "היבשים" אשר מאפשרים לי לעזור לנשים ממקום יותר עמוק ומתוך כך להשיג תוצאות של שינוי אמיתי אותנטי" (אורלי לומברזו, מעצבת תלבושות). 

"הגאונות לחבר בין סטיילינג לטיפול היממה אותי. כשגיליתי את טלי והסטיילינג תרפי שלה הכל התחבר לי. לבחור את הבגדים, לחשוב מה הם עבורי באותו יום ומה אני רוצה להרגיש בהם ולשדר זה אחד האתגרים הגדולים עמם אני מתמודדת בבקרים לפני העבודה" (טלי שטראובר, עובדת סוציאלית, מנהלת קהילה העוסקת בזהות מקצועית ומבקרת איכות בחברת פייזר). 

"קורס מקסים שלא הפסקתי לספר עליו. המפגשים העניקו לנו כוח כל אחת בנפרד וכולנו יחד". (הילה בוסקילה, עובדת סוציאלית)