לבוש בחברות וארגונים
ככלי להעצמה והתפתחות אישית

סדרת הרצאות וסדנאות מרתקות על הפסיכולוגיה של הלבוש ועולם העבודה

"בגדי עבודה או בגדי בית" – לבוש, אישיות וחשיבה יצירתית

מה זה בשבילך "להתלבש לעבודה"? אנשים מוצאים את עצמם לובשים שוב ושוב את אותם בגדים לעבודה. בחירות הלבוש האלה "זולגות" לעתים גם לשעות הפנאי ולשאר מרחבי החיים. נלמד את הקשר בין לבוש לדפוסי אישיות וחשיבה, וכיצד ניתן לפתח יצירתיות ופריצת דרך מחשבתית באמצעות משחק עם הלבוש. הסדנה מעניקה כלים יישומיים להפוך את אופן הלבוש לכלי לביטוי עצמי במקום העבודה ומחוצה לו.

משך הסדנה – 120 דקות. ניתנת גם כהרצאה בת 60 דקות.

נשים, קריירה ולבוש

נשים מתמודדות עם אתגרים ייחודיים בעולם העבודה, והלבוש שלנו נתפס פעמים רבות כמדד לרמת המקצועיות. האם קיים "לבוש של מנהלות" וכיצד ניתן לייצר אמירה אישית בתוך קוד לבוש ארגוני? בעולם שבו סטיילינג מעורר תגובות מעורבות, המודעות העצמית לבחירות הלבוש לעבודה מאפשרת תחושת שליטה ובטחון. הסדנה משקפת כמה לבוש משמעותי להגדרה עצמית ומקצועית ומעניקה כלים יישומיים לפיתוח סגנון הלבוש בהלימה לקריירה.

משך הסדנה – 120 דקות. ניתנת גם כהרצאה בת 60 דקות.

קורס סטיילינג תרפי פנים ארגוני – העשרת עובדות ועובדים בארגון

קורס להעשרת עובדות ועובדים המבוסס על גישת סטיילינג תרפי, שפותחה ע"י ד"ר טלי סטולובי. חומרים תיאורטיים ומחקריים מצביעים על ההשפעה הפסיכולוגית של הלבוש על תהליכי חשיבה ורגש. הקורס מניע תהליך מרתק ויצירתי בקרב המשתתפות והמשתתפים, במהלכו מתבהר הקשר בין דפוסי הלבוש לאישיות, דימוי הגוף, דפוסי החשיבה והזהות המקצועית. הקורס מאפשר למשתתפיו תהליך התפתחותי ומעצים דרך שיח ותרגול עם בגדים.

מבנה הקורס: חצי יום מרוכז. הקורס בנוי מתיאוריה ותרגול סדנאי ומלווה בחוברת עבודה.
כללית
gadot_group_logo
לוגו-תל-אביב-יפו
pfizer
וינגייט
henkel-logo
מכבי שירותי בריאות
אוני חיפה
רמב"ם. הקריה הרפואית לבריאות האדם
עמותת כן
SUPERSONAS נוכחות נשית
הטכניון חיפה

לפרטים נוספים והזמנות: